tabnakostan

فرماندار گناوه:
بازگشایی حضوری مدارس تابع تصمیم ستاد کرونا است
فرماندار گناوه گفت: در بازگشایی مدارس این شهرستان به صورت حضوری تابع تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم اما لازمه آن پوشش واکسیناسیون دانش‌آموزان و کادر آموزشی و فراهم کردن فضای مناسب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.
رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: امکانات استان برای واکسیناسیون بسیج می‌شوند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: همه امکانات این استان برای سرعت بخشی به روند طرح واکسیناسیون کرونا بسیج و به کار گرفته می‌‍شود.
استاندار بوشهر خواستار تسریع در بهره‌برداری از پروژه‌های آب‌شیرین‌کن بوشهر شد
استاندار بوشهر تنها راه حل مشکلات تأمین آب آشامیدنی این استان را شیرین‌سازی آب دریا دانست و خواستار تسریع در تکمیل پروژه‌های آب‌شیرین‌کن شد.
معاون استاندار بوشهر:
توجه به بخش تعاون؛ رونق و توسعه اقتصادی به دنبال دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: توجه به بخش تعاون، برطرف کردن موانع فعالیت آنها و توسعه تعاونی‌های مختلف موجب مردمی کردن اقتصاد و زمینه‌ای است که رونق و توسعه اقتصادی جامعه را به دنبال دارد.
کرونا جان ۹ نفر دیگر را در استان بوشهر گرفت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۹ نفر در این استان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.
فرماندار گناوه: تلاش مدافعان نظم و امنیت در دوران کرونا مضاعف شد
فرماندار گناوه گفت: شرایط شیوع پاندمی کرونا و اجرای محدودیت ها، فعالیت و عملکرد مدافعان نظم و امنیت را دوچندان کرده است.
رئیسعلی دلواری شناسنامه افتخار ملی و غرور هر بوشهری
۱۲ شهریور سالروز شهادت قهرمان مبارزه با استعمار شهید رئیسعلی دلواری به نام روز ملی مبارزه با استعمار انگلیس نامگذاری شده است. سرداری شجاع که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی نام او و قیام او از نام های درخشان در مبارزات ملت ایران است. کسی که در مظلومیت و گمنامی در برابر استعمار قیام کرد و قیام او خدمتی بزرگ به استقلال ایران بود.
فرمانده سپاه بوشهر: قرارگاه محرومیت‌زدایی امام حسن (ع) تشکیل می‌شود
فرمانده سپاه استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه امام حسن مجتبی علیه‌السلام در استان در رفع محرومیت گفت: این قرارگاه نقش مهمی در کاهش بخشی از مشکلات مردم جامعه را فراهم کرده است.
استاندار بوشهر:
۴۶۵میلیارد تومان برای طرح های گلخانه ای دراستان بوشهر هزینه شد
استاندار بوشهرگفت: با سرمایه گذاری ۴۶۵میلیارد تومان در بخش توسعه طرح‌های گلخانه‌ای، این استان امروز در ردیف ۱۰ استان برتر کشور در این بخش قرار گرفته است.
برداشت خرما در استان بوشهر آغاز شد
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: برداشت خرما از سطح ۳۴هزار هکتار از نخیلات این استان آغاز شد.
آغاز بهره‌برداری و اجرای ۲۴ طرح ویژه هفته دولت در عسلویه
بهره‌برداری و اجرای ۲۴ طرح به مناسبت هفته دولت با دستور استاندار بوشهر در ارتباطی تصویری در شهرستان عسلویه آغاز شد.
خارج شدن ۴ شهرستان استان بوشهر از وضعیت قرمز کرونایی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با کاهش مبتلایان و بستری‌ها در استان، وضعیت شهرستان های دشتی، دیر، دیلم و عسلویه از قرمز به نارنجی تبدیل شد.
امام جمعه بوشهر:
دولت سیزدهم مشکلات کشور را به صورت جهادی برطرف کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: انتظار مردم این است که دولت سیزدهم با نیروهای تازه نفس مشکلات جامعه شامل مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا و معضلات معیشتی و اقتصادی را با روحیه‌ای جهادی برطرف کند.
طرح آزادسازی شبکه‌های آب و فاضلاب استان بوشهر از ریشه درختان آغاز شد
مدیر عامل شبکه آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با هدف جلوگیری از انسداد شبکه‌های آب و فاضلاب طرح آزادسازی شبکه‏‌های یاد شده از ریشه‏ درختان اکالیپتوس و کنوکارپوس در این استان آغاز شد.
استاندار بوشهر:
در هر ۲۰ روز یک پروژه عمرانی در استان بوشهر افتتاح شده است
استاندار بوشهربا اشاره به اینکه پروژه‌های مهمی در حوزه‌های مختلف در ۴ سال گذشته تکمیل و افتتاح شده است گفت: در این‌ مدت در هر ۲۰ روز یک پروژه عمرانی در استان بوشهر افتتاح شده است.
یادداشت
کلام رهبری در برنامه های محسن رضایی
تابناک- اقتصاد یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری در سال های اخیر است که شاهد هستیم در اولویت کاری و برنامه های انتخاباتی محسن رضایی نیز قرار دارد.
چرا محسن رضایی؟
دکتر مریم پاسالار
نظر امام خمینی در باره کاندیداتوری اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری
نصرالله شفیعی(عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر)
قهرمان زدایی و قهرمان سازی/چرایی مصاحبه دکتر ظریف از زاویه‌ای دیگر
یادداشت/ نصرالله شفیعی
تابناک- زخمی که مصاحبه ظریف بر دل ملت ایران ایجاد کرده به‌زودی التیام نمیابد/ قهرمان بودن شهید سلیمانی ربطی به نگاه سیاسی و سلیقه‌ای ندارد/ روحانی با رویکرد غیر اخلاقی در سال ۹۲ و ۹۶ پیروز رقابت انتخابات شد/ برای قهرمان جلوه دادن ظریف باید برجام را ترمیم کرد.