استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر باتأکید بر برخورد قاطع با مخلان اقتصادی و معیشتی و ادامه نظارت و بازرسی بر قیمت کالا و خدمات گفت: قیمت میوه و تره‌بار در بوشهر خیلی بالا است که در این راستا باید بازار روز در تمام شهرها و بخش‌های استان توسعه یابد.
کد خبر: ۱۰۵۳۷۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴ 30 June 2022

به گزارش تابناک بوشهر، احمد محمدی‌زاده ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان بوشهر با بیان اینکه دولت در جنگ اقتصادی دشمن قرار دارد اظهار داشت: دشمن همه جانبه در عرصه اقتصادی و معیشتی علیه نظام، انقلاب و ملت ایران اسلامی تلاش و توطئه می‌کند.

وی مدیران دستگاه‌های اجرایی را فرمانده میدان جنگ اقتصادی دانست و بیان کرد: اقدامات مسئولان در جنگ اقتصادی دشمن، قابل تحسین است.

استاندار بوشهر باتأکید بر انعکاس عملکرد دستگاه‌های اجرایی در خدمات و فعالیت‌ها تصریح کرد: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در انعکاس فعالیت ادارات نقش مهم و موثر دارند.

محمدی‌زاده پیروز جنگ اقتصادی را ملت و نظام اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: نتیجه مجاهدت در راه خدا، پیروزی و این مهم وعده خداوند متعال است.

وی با قدردانی از همراهی مردم در مقابله با جنگ اقتصادی افزود: همراهی مردم در این جنگ، زمینه ناامیدی و یأس دشمن را فراهم کرده است.

استاندار بوشهر توجه به اقتصاد داخلی و مقاومتی تأکید کرد و افزود: موفقیت در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، مرهون فداکاری و همراهی همه آحاد مردم است.

محمدی‌زاده باتأکید بر ادامه روند نظارت و بازرسی برای کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی گفت: از عرضه‌کنندگان و غرفه‌داران میوه و تره‌بار در استان تقاضا شد که قیمت‌ها را منصفانه کنند چون مردم در شرایط سخت اقتصادی و معیشتی قرار دارند، به مردم فشار نیاورند برخی افراد قیمت‌ها را تعدیل کرده‌‌اند.

وی باتأکید بر برخورد قاطع با مخلان اقتصادی و معیشتی بیان کرد: برای حمایت از مردم در تأمین تره‌بار به شهرداران و فرمانداران استان تأکید شده که بازار روز در سطح شهرها و بخش‌ها توسعه دهند.

استاندار بوشهر مدیریت مصرف آب و برق را یک ضرورت دانست و افزود: روند صرفه‌جویی آب و برق باید ادامه داشته باشد تا در پیک مصرف بدون تنش عبور شود.

محمدی‌زاده باتأکید بر برخورد قاطع با انشعابات غیرمجاز آب در استان بوشهر خاطر نشان کرد: برای افراد متخلف حکم و جریمه سنگین و بازدارنده صادر تا از انشعابات غیرمجاز جلوگیری شود.

وی با اشاره به اجرا طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان بر همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی با آموزش و پرورش استان در اجرا این طرح تأکید کرد و افزود: با توجه به راه‌اندازی قرارگاه عفاف و حجاب در استان همکاری و حمایت همه دستگاه‌ها از برنامه و طرح‌های آن ضروری است.

استاندار بوشهر حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان را مورد تأکید قرار داد و افزود: فرایند سرمایه‌گذاری در راه‌اندازی واحدهای صنعتی، تولیدی و اشتغال‌زایی باید تسهیل و تسریع شود.

محمدی‌زاده باتأکید تسریع در آغاز عملیات آبرسانی به دشت شبانکاره و زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی شمال استان تصریح کرد: تقویت زیرساخت‌های صادراتی بندر دیر و لایروبی خور بندر ریگ از جمله برنامه‌هایی است که مدیران مربوطه باید در تیر ماه نسبت به عملیاتی کردن آن اقدام کنند.

وی تسریع در روند انتصاب معاونان و مسئولان ادارات شهرستانی و واگذاری زمین در شهرهای کوچک به مردم برای احداث مسکن با اولویت جامعه ایثارگری را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: عملیات اجرایی 2 هزار و 500 واحد جدید مسکونی هفته آینده در استان بوشهر در قالب طرح جهش تولید مسکن آغاز می‌شود که واحدهای در حال اجرا به 20 هزار مسکن افزایش می‌یابد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار