سرپرست گمرک بندر دیر گفت: در راستای توسعه مبادلات تجاری ایران و قطر، در سه ماه نخست امسال یک‌هزار و ۴۰۰ تن مواد غذایی از بندر دیر به بنادر کشور قطر صادر شد.
کد خبر: ۴۵۶۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲ 10 July 2017
البرز کشاورزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دیر با اشاره به افزایش صادرات کالای غیر نفتی از بندر دیر اظهار داشت: زیر ساخت‌های لازم برای  تسریع در ارائه خدمات به بازرگانان و فعالان اقتصادی در بندر دیر فراهم شده است.

وی از افزایش صادرات کالا از بندر دیر به کشورهای حوزه خلیج فارس خبر داد و گفت: در سه ماه نخست امسال مواد غذایی در قالب میوه و تره بار به وزن یک‌هزار و 400 تن از بندر دیر به  بنادر مختلف قطر صادر شده است.

سرپرست گمرک بندر دیر با اشاره به  توسعه مبادلات تجاری ایران و قطر گفت: در راستای توسعه مبادلات تجاری ایران و قطر، به ارزش 405 هزاردلار در چند مرحله مواد غذایی از بندر دیر به مقصد قطر صادر شده است.

کشاورزی، با اشاره به صادرات کالای تجاری با شناور لنج به قطر افزود‌ محموله‌های صادراتی به قطر شامل کدو، هویج ، هندوانه، خربزه، سیب زمینی، کاهو، کلم ، یونجه و گوجه فرنگی با شناورهای متعلق به تجار بومی این شهرستان صادر شده است.

وی با بیان اینکه در تیرماه امسال 50 پالت فلزی آینه و شیشه به وزن یک‌هزار تن از دیر به قطر صادر شد خاطر نشان کرد:  برقراری مبادلات تجاری میان این بندر و کشور قطر در رونق اقتصاد منطقه موثر و حرکتی برای حضور و فعالیت هرچه بهتر و بیشتر تجار و بازرگانان در این بندر می‌شود.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: