رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: با تلاش نیروی پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک عملیات برنامه‌ریزی شده، باند حرفه‌ای مواد مخدر در دام پلیس استان بوشهر گرفتار شد.
کد خبر: ۴۵۸۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳ 12 July 2017
سرهنگ عبدالله خسروانی عصر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر مقابله شبانه‌روزی با سوداگران مرگ اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر اجتماعی شده که در این راستا با مشارکت همگانی فعالیت سوداگران مرگ با ناکامی مواجه می‌شود.

وی با اشاره به متلاشی شدن باند حرفه‌ای مواد مخدر در عسلویه تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان عسلویه به صورت ویژه پیرامون فعالیت یک باند تهیه و توزیع موادمخدر اقدامات اطلاعاتی و شناسایی را انجام دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به شناسایی سرکرده این باند بیان کرد:ابتدا با شروع تحقیقات و انجام اقدامات اطلاعاتی شبانه‌روزی مستمر عوامل باند و نحوه فعالیت آنان مورد بررسی قرار گرفت که مشخص شد سرکرده باند با همکاری دیگر اعضاء قصد انتقال یک محموله مواد مخدر از استان هرمزگان به استان خوزستان را دارند.

سرهنگ خسروانی با اشاره به شناسایی خودرو حامل مواد مخدردر عسلویه گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر یک دستگاه خودروی ال 90 مربوط به اعضای باند را در ایستگاه بازرسی شهید مصطفی خمینی(ره) شهرستان عسلویه شناسایی و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان عسلویه خودرو را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه از خودرو یاد شده مواد مخدر که بطور حرفه‌ای جاسازی شده بود کشف شد خاطر نشان کرد:در بازرسی از خودرو  حامل مواد مخدر،مقدار 28 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به صورت حرفه‌ای پشت داشبورد خودرو جاساز بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر با اشاره به دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر گفت: در این عملیات موفق، دو نفر  از سوداگران مرگ دستگیر و به همراه مواد مکشوفه و خودروی توقیفی برای سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان عسلویه منتقل شد و تلاش برای  دستگیری سایر اعضای باند ادامه دارد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: