جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با توقف یک دستگاه کامیون در محور عسلویه به ارزش ۲ میلیارد ریال سیگار خارجی قاچاق که به طرز ماهرانه‌ای زیر کفی کامیون جاسازی شده بود کشف شد.
کد خبر: ۴۷۰۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰ 01 August 2017
سرهنگ علیرضا رزمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با تاکید برخورد  قاطع با قاچاقچیان اظهار داشت: برخورد با قاچاقچیان در هر زمینه‌ای در دستور کار پلیس استان بوشهر قرار دارد که در این عرصه تیم‌‌های پلیسی به صورت تخصصی و شبانه‌روز فعال هستند.

وی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در عرصه مبارزه با قاچاق گفت: در عرصه مبارزه با قاچاق کالا که یکی از سرفصل‌های اقتصاد مقاومتی است، مشارکت مردم به عنوان پایه‌های مهم این حوزه سبب موفقیت پلیس است.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از اشراف اطلاعاتی پلیس در عرصه مبارزه با قاچاق کالا خبرداد و افزود: پلیس در عرصه مبارزه با قاچاق کالا از اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیات بالایی برخوردار است چراکه در کوتاه ترین زمان قاچاق شناسایی و کشف می‌شود.

سرهنگ رزمی از کشف قاچاق سیگار خارجی در عسلویه خبرداد و خاطر نشان کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جنوب استان بوشهر حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون که از هرمزگان وارد استان بوشهر شده مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به جاسازی 900 هزار نخ سیگار خارجی در کشنده کامیون یاد شده افزود: در بازرسی از این کامیون، 900 هزار نخ سیگار قاچاق که به طور ماهرانه زیر کفی آن جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان  بوشهر، ارزش محموله کشف شده را  2 میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه خودرو و کالای کشف شده برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی عسلویه منتقل شد.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: