سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر گفت: همزمان با هفته نکوداشت روز بوشهر پنج پارک و 2 خیابان شهر بوشهر به اینترنت رایگان متصل شد.
کد خبر: ۵۷۵۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵ 07 March 2018

Image result for ‫اینترنت رایگان‬‎موسی قلی پور افزود: پارک های شغاب، مروارید، دانشجو، سیادت، قوام(حدفاصل پارک قوام تا ساحل) و خیابان های لیان و انقلاب مراکز متصل شده به اینترنت رایگان هستند.
وی بیان کرد: شهروندان برای استفاده از اینترنت رایگان می توانند در هر کدام از پارک های یاد شده که قرار گرفتند نام آن را دریافت و از طریق ثبت نام اینترنتی در محدوده پارک از خدمات اینترنت رایگان برخوردار شوند.
قلی پور یادآور شد: بزودی کمپ های مسافران نوروزی شهر بوشهر نیز از خدمات اینترنت رایگان بهره می شوند.
وی اظهار داشت: شهرداری بوشهر بتازگی به مقوله استفاده از اینترنت اشیا نیز ورود کرده که این امر پس از بررسی ظرفیت های موجود در شهر بوشهر صورت گرفته است.
قلی پور افزود: در اجرای پایلوت طرح شهرداری مرکزی بوشهر مدنظر است و در قالب آن در حوزه فضای سبز، پمپ های آبیاری درختان، روشنایی معابر با راه اندازی یک نرم افزار بصورت اینترنتی صورت می گیرد.
18 اسفند سالروز تاسیس مدرسه تاریخی سعادت به عنوان روز بوشهر معرفی شده و هر ساله در هفته منتهی به این روز ( 12تا 18 اسفند) ویژه برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و پژوهشی در سطح شهر بوشهر برگزار می شود.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار