کد خبر: ۷۲۹۹۶۵
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳ 31 March 2019

بوشهر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: با توسعه زیرساخت‌ها و خدمات رسانی مناسب ستاد تسهیلات سفر این استان رضایت نسبی گردشگران نوروزی فراهم شده است.

به گزارش ایرنا، مهرداد ستوده روز شنبه در نشست ستاد تسهیلات سفر استان بوشهر افزود: برای فراهم کردن آرامش و آسایش گردشگران همه امکانات لازم در بخش‌های مختلف بکارگیری شده و خدمات شهرداران و اعضای ستاد تسهیل خدمات سفر در این عرصه ستودنی است.
وی بیان کرد: برای ایجاد نشاط اجتماعی در ایام نوروز جشنواره‌ها و برنامه‌هایی مهم در شهرها و روستاهای استان بوشهر از جمله موسیقی محلی، خیام‌خوانی، آیین‌های بومی و محلی و نمایشگاه‌های مختلف راه‌اندازی شده است.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: از 28 اسفند تاکنون بیش از هفت میلیون تردد خودرو ها در جاده ها و ورودی ها و خروجی های این استان ثبت شده است.
ستوده ادامه داد: با وجود شرایط نامساعد جوی اعم از بارش باران، ریزش کوه و آبگرفتگی جاده و معابر، تاکنون هیچ مشکلی در استان بوشهر ثبت نشده که نشان از هماهنگی‌های لازم بین مسئولان دست اندرکار سفرهای نوروزی است.
وی با اشاره به اجرای توریسم 2022 در استان بوشهر اظهار داشت: با اجرای آن طرح‌های مهم گردشگری در شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا و زمینه رفاه و آسایش مسافران و گردشگران فراهم شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار