مدیرکل بحران استان بوشهر از ادامه بارش باران در استان خبر داد و گفت: بارش‌ها از شب گذشته تاکنون سبب آبگرفتگی برخی معابر شهری و روستایی استان بوشهر شد و جاده ساحلی گناوه به بوشهر را مسدود کرد.
کد خبر: ۹۲۰۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳ 29 November 2020

جهانگیر دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه بارش باران تا فردا در استان ادامه دارد اظهار داشت: بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی سامانه بارشی دیگر از روز سه‌شنبه هفته جاری در استان مستقر می‌شود که تا روز یکشنبه هفته آینده بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

وی،بیشترین بارش باران را در شمال استان بوشهر در منطقه بهرگان دانست و تصریح کرد: مجموع سامانه بارشی استان از روز پنجشنبه تاکنون بهرگان در شهرستان دیلم با 158 میلیمتر رکورددار بارش‌ها در استان بوشهر بوده است.

 مدیرکل بحران استان بوشهر با بیان اینکه پس از بهرگان، بیشترین بارش باران در جزیره خارگ و گناوه ثبت شده است گفت: خارک 121 ، گناوه 107، دیلم90، بوشهر 68.9 و  برازجان 49.5 میلیمتر پس‌از بهرگان بیشترین بارندگی داشته است.

دهقانی، از بارش 68.9 میلیتری در شهر بوشهر خبر داد و بیان کرد: تاکنون بارش باران سبب آبگرفتگی برخی معابر شهری و روستایی استان بوشهر شد و جاده ساحلی گناوه به بوشهر را مسدود کرد.

وی، آمادگی همه دستگاه‌های امدادی را مورد اشاره قرار داد و افزود: نیروهای شهرداری، هلال احمر و دیگر دستگاه‌ها از جمله راهداری در خدمات رسانی و رفع آبگرفتگی فعالیت می‌کنند که خدمات آنان مورد ستایش است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار