با نواختن زنگ امید آینده؛
سال تحصیلی جدید در مدرسه امید آینده در باغك جنوبي آغاز شد

آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» روز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور «مرتضي شاكري» نایب رئیس هيات مديره و ناظر بر حوزه منابع انسانی و توسعه مدیریت بانک آینده، عليرضا حسن زاده رئيس شعبه بانک در بوشهر، رفیعی پور فرماندار و پولادیان مدیر آموزش و پرورش تنگستان و شماري از روساي ادارات و مسئولان محلي اين شهرستان و نماينده و ناظر اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر، در مدرسه امید آینده در روستاي باغك جنوبي در استان بوشهر، برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده، پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.
مدرسه 6 کلاسه امید آینده باغك جنوبي به مساحت2050 مترمربع و زیربنای 800 مترمربع، در اسفندماه ١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده و حدود 150دانش آموز در يك نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.
بانک آینده يازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر ، یاسوج و بندرعباس، تالش و تهران احداث کرده است و حدود 4هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند.
در اين مراسم همچنين مديران ارشد بانك آينده علاوه بر بازديد از مدرسه و گفت و گو با مديران و معلمان با دانش آموزان و اولياء آنها گفت و گو كردند و همچنين به مناسبت آغاز سال تحصيلي و برگزاري آيين زنگ اميد آينده، به دانش آموزان اين مدرسه بسته هاي لوازم التحرير و نوشت افزار اهدا كردند.
اهداي بسته هاي نوشت افزار به دانش آموزان سراسر كشور در آغاز سال تحصيلي از سنت هاي نيكوكاري بانك آينده است كه بر مبناي ايفاي نقش مسئوليت اجتماعي است كه از سال 1395 بنا نهاده شده و در اين مدت بيش از 6 ميليون بسته لوازم التحرير ميان دانش آموزان كشور توزيع شده است، كه امسال نيز همزمان با اول مهر اين سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.