رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جم گفت: هرگونه افزایش نرخ خدمات از سوی واحدهای ارائه‌دهنده خدمات تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۷ ممنوع است.
۳۸۵ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر افتتاح شد
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: در ایام ‌الله دهه فجر ۳۳۵ پروژه عمرانی و تولیدی با اعتبار ۳۸۵ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی ۱۳۳ پروژه با اعتبار ۳۳۵ میلیارد تومان آغاز شد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه بیماری جاروک چندین هزار هکتار از لیموترش جنوب کشور را نابود کرده است گفت: ۵ میلیون تن مرکبات امسال در دو خطه شمال و جنوب کشور تولید شده است.
فرماندار تنگستان گفت : برای احداث ۲۶ پروژه عمران شهری، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و خدماتی اعتباری افزون بر ۳۲۶ میلیارد ریال در تنگستان سرمایه گذاری شده است.
فرماندار دشتی گفت: با توجه به اهمیت مرکز آموزش فنی و حرفه ای در توانمند سازی نیروی انسانی در سال اینده تلاش داریم با تزریق اعتبارات تجهیزات مورد نیاز این مرکز را تامین کنیم.
۴۰ بنگاه اقتصادی استان بوشهر به عراق اعزام می‌شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بیش از ۴۰ بنگاه اقتصادی در قالب هیئت تجاری و بازایابی از استان بوشهر و کشور به عراق اعزام خواهد شد.
سفیر ارمنستان در ایران با اشاره به اینکه سطح مبادلات تجاری ایران و ارمنستان در سال میلادی گذشته ۳۰۰ میلیون دلار بود گفت: با تعمیق روابط اقتصادی، سطح مبادلات تجاری ایران و ارمنستان افزایش می‌یابد.
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری بوشهر گفت: ۲۸۰ میلیارد تومان برای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار جوانان در مناطق روستایی و عشایری استان بوشهر تصویب شد.
رفع مشکلات برق در جزیره خارگ/ نیروگاه ۱۵ مگاواتی افتتاح می‌شود
مشکلات حوزه برق به ویژه کمبود برق تولیدی همواره یکی از مهمترین مشکلات در جزیره خارگ بوده است که با افتتاح نیروگاه ۱۵ مگاواتی این جزیره، مشکل برق برای همیشه حل خواهد شد.
۱۵۸ دوره مهارت‌آموزی برای مددجویان کمیته امداد بوشهر اجرا شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: در ۹ ماه امسال ۱۵۸ دوره مهارت‌آموزی برای مددجویان کمیته امداد بوشهر انجام شده که دو هزار و ۸۷ نفر در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند.
صفحه  از ۱۱۷