استاندار بوشهر: اراده مردم سبب خلق حماسه‌ای دیگر در انتخابات شد

استاندار بوشهر گفت: اراده مردم منجر به ثبت خلق حماسه‌ای دیگر در دومین مرحله چهاردهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری برای توسعه و آبادانی کشور شد.
کد خبر: ۱۱۷۴۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۶ 06 July 2024

به گزارش تابناک بوشهر، احمد محمدی زاده در این باره اظهار کرد: درحالی که دشمنان با انواع دسیسه و تحریم کردن انتخابات درصدد عدم برگزاری انتخاباتی باشکوه بودند، ولی مردم همیشه در صحنه و فهیم ایران اسلامی با حضور حداکثری اهداف دشمنان را ناکام گذاشتند.

وی افزود: آمار مشارکت مردم استان بوشهر در این مرحله نسبت به انتخابات هشتم تیرماه بیشتر است که نشان از درک بالای مردم برای مشارکت در تعیین سرنوشت خود است.

استاندار بوشهر یادآور شد: در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در ۱۵ تیرماه مشارکت حداکثری در استان بوشهر خلق شد و این نشان می‌دهد مردم به فرمان و درخواست مقام معظم رهبری لبیک گفته‌اند.

محمدی زاده با بیان اینکه مردم همواره هوشیار و در صحنه هستند، اضافه کرد: در شرایطی که دشمنان از جمله آمریکا، کودک‌کشان صهیونیستی، منافقین، معاندان نظام با انواع دسیسه و تحریم کردن انتخابات درصدد بودند که این عرصه مهم سیاسی اجتماعی باشکوه برگزار نشود، ولی مردم همیشه در صحنه و فهیم ایران اسلامی با حضور حداکثری اهداف دشمنان را ناکام گذاشتند.

وی گفت: همان گونه که امام راحل(ره) میزان را رای ملت و مقام معظم رهبری رای مردم را حق‌الناس اعلام کرده‌اند از آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری صیانت و حفاظت شد .

محمدی زاده ادامه داد: این مشارکت حداکثری بارقه امید و خوشحالی در دل آزادی‌خواهان جهان، منطقه مقاومت و ملت ایران زنده کرد.

استاندار بوشهر ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال از مردم همیشه در صحنه استان که با حضور حداکثری در انتخابات ۱۵ تیرماه حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کردند سپاسگزاری کرد.

 

منبع: ایرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار