توزیع ۸ هزار میلیارد ریال عوارض آلایندگی استان بوشهر

استاندار بوشهر گفت: ۲۰ هزار میلیارد ریال از اعتبارات عوارض آلایندگی استان بوشهر با پیگیری انجام شده به مرحله اجرا درآمده است و هشت هزار میلیارد ریال آن این هفته به حساب مورد نظر واریز می‌شود.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۳ 07 July 2024

به گزارش «تابناک بوشهر»، احمد محمدی‌زاده در نشست بررسی پرداخت اعتبارات عوارض آلایندگی اظهار داشت: یکی از اعتبارات مهم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها عوارض آلایندگی است که تزریق این اعتبار روند اجرای طرح ها را شتاب می‌بخشد.

وی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از این اعتبارات به چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر تعلق دارد افزود: با این اعتبار باید طرح‌های مهم و ماندگار در شهرها و روستاها اجرا و یا تکمیل شود که تکمیل مجتمع فرهنگی هنری، دفع پسماند در شهرستان جم، تکمیل بلوار خلیج‌فارس، کانال دفع آب‌های سطحی در شهرستان دیر، پلاژ بانوان، تکمیل جاده ساحلی وفاق در کنگان، مجتمع فرهنگی هنری، طرح‌های عمران شهری و روستایی در شهرستان عسلویه که مطرح شد می‌تواند مورد توجه قرار گرفته شود.

محمدی زاده افزد: در سه ماه نخست امسال ۱۱ هزار میلیارد ریال اعتبارات ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان واریز شده است.

وی ادامه داد : پارسال ۴۳ هزار میلیارد ریال اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر پرداخت شد که نقش مهمی در طرح‌های عمران شهری و روستایی داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار