تخصیص ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل مدارس بوشهر

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: امسال در مجموع یک‌هزار میلیارد تومان برای تکمیل مدارس نیمه تمام به غیر از اعتبارات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تخصیص یافته است.
کد خبر: ۱۱۷۴۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۷ 08 July 2024

به گزارش «تابناک بوشهر» به نقل از تسنیم،  علی پورداود مهمترین برنامه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را تخصیص اعتبار برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام اعلام کرد و اظهار داشت: بخشی از طرح‌های فضای آموزشی امسال و بخشی هم سال آینده تکمیل می‌شود.

وی با اشاره به اختصاص ۶۴۰ میلیارد تومان برای تکمیل فضا‌های آموزشی نیمه تمام از محل اعتبارات استانی تصریح کرد: تکمیل ۱۰۰ پروژه مدرسه‌سازی در دستور کار قرار گرفته است که ۶۴۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ۱۲۰ میلیارد تومان هم از محل کمک‌های مسئولیت‌های اجتماعی و ۱۲۵ میلیارد تومان هم از اعتبارات دور دوم سفر رئیس جمهور شهید رئیسی به استان بوشهر تأمین می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر از تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی برای ساخت فضا‌های آموزشی استان خبر داد و اضافه کرد: امسال در مجموع یک‌هزار میلیارد تومان برای تکمیل مدارس نیمه تمام به غیر از اعتبارات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تخصیص یافته است. امسال تحول خوبی در تکمیل واحد‌های آموزشی به ویژه در نقاط کم برخوردار استان بوشهر ایجاد می‌شود.

وی تجهیز اردوگاه‌های دانش‌آموزی را یکی دیگر از برنامه‌های امسال دانست و خاطرنشان کرد: استان بوشهر دارای ۲۷ کانون فرهنگی تربیتی است که برای تجهیز آن‌ها اعتبارات لازم در نظر گرفته شده است.

پورداود در ادامه اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای استان بوشهر را ۶ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: این اعتبار نسبت به سال قبل ۶۲ درصد افزایش دارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با اشاره به ابلاغ اعتبارات جاری ۲۳ دستگاه اجرایی استان بوشهر گفت: امسال یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبارات جاری دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است که افزایش ۳۰ درصدی نسبت به سال قبل دارد.

وی با اشاره به اینکه سال قبل از محل تبصره‌ها و ردیف‌های بودجه‌ای ۴ هزار و ۴۸۶ میلیارد تومان به استان بوشهر ابلاغ شد اضافه کرد: از این میزان مبلغ ۶۷ درصد تخصیص یافت.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار