رئیس پلیس استان بوشهر از توقیف محموله قاچاق در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: از این کامیون انواع کالا قاچاق به‌ارزش شش میلیارد تومان کشف شد.
کد خبر: ۱۰۶۹۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴ 28 September 2022

سردار حیدر سوسنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، جابه‌جایی کالاهای خارجی بدون اسناد معتبر قانونی و گمرکی را قاچاق دانست و اظهار داشت: کالاهای خارجی که فاقد اسناد گمرکی معتبر باشد قاچاق است و مورد پیگرد قرار می‌گیرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی محموله قاچاق در محور مواصلاتی شهرستان جم خبر داد و بیان کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان بوشهر با همکاری مأموران انتظامی شهرستان جم طی اقدامات اطلاعاتی، با حضور در محور مواصلاتی شهرستان جم به‌سمت استان فارس و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شده آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به کشف انواع تجهیزات و کالاهای قاچاق از کامیون توقیفی گفت: از این کامیون که از عسلویه به‌مقصد تهران در حرکت بود پس از توقف و بازرسی از آن 23 هزار قطعه لوازم جانبی تلفن همراه، 445 دست انواع پوشاک و چمدان و 9500 عدد لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد اسناد گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با ابراز اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش محموله توقیفی 60 میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: علاوه بر توقیف کامیون و محموله مکشوفه، یک نفر بعد از تحقیقات لازم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

رئیس پلیس استان بوشهر از فعالیت شبانه‌روزی نیروی انتظامی در مناطق مختلف استان خبر داد و تصریح کرد: رصد شبانه‌روزی و همکاری مردم فهیم استان بوشهر سبب شده است این استان در امنیت پایدار مطلوب قرار داشته باشد.

سردار سوسنی با قدردانی از مردم در همکاری با نیروی انتظامی در برقراری امنیت پایدار تصریح کرد: پلیس در همه امور در خدمت است و تمام تلاشش در راستای رفاه و آسایش مردم است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار