پیشکسوتان پاسدار تجربه های خود را به نسل جوان انتقال دهند
فرمانده سپاه بوشهر:
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پیشکسوتی در انقلاب اسلامی دوران نقش آفرینی جدید در عرصه پاسداری از نظام است و پاسداران بازنشسته سپاه باید تجربه های خود را به پاسداران جوان انتقال دهند.
حضور حماسی مردم مسئولیت مدیران را سنگین‌تر کرد | مسئولان باید با روحیه جهادی به مردم خدمت کنند
امام جمعه موقت بوشهر:
خطیب نماز جمعه بوشهر با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: این حضور حماسی مسئولیت، مدیران را سنگین‌تر کرد و مسئولان باید اکنون بیش از پیش برای خدمت صادقانه به مردم تلاش کنند.
پیام حضورگسترده مردم در راهپیمایی وفاداری به آرمان‌های انقلاب است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: پیام حضور گسترده مردم در راهپیمایی وفاداری به آرمان‌های انقلاب است.
حضور در راهپیمایی 22 بهمن از اهمیت بالایی برخوردار است | افزایش رضایت‌ مردم از مهمترین دستاوردهای میز خدمت است
امام جمعه بوشهر:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حضور در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است و مردم به دشمنان اعلام می‌کنند که تا همیشه پای این نظام و انقلاب ایستاده‌اند.
فرماندار دشتی بر ضرورت توانمند سازی جامعه زنان در شهرستان دشتی تاکید کرد و گفت: در حوزه مدیریت شهرستان از بانوان توانمند دشتی استفاده خواهد شد.
شهردار بوشهر انتخاب نشد | نحوه ارائه برنامه گزینه‌ها مشخص نیست
پس از برکناری شهردار بازنشسته بوشهر، تلاش برای انتخاب شهردار جدید توسط اعضای شورا آغاز شده است و هشت گزینه نهایی معرفی شدند ولی هنوز سکاندار شهرداری مشخص نشده است.
منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر مشخص شدند
فرماندار شهرستان بوشهر با اشاره به مشارکت ۷۱ درصدی واجدان شرایط در شهرستان بوشهر، گفت: با پایان شمارش آرا در شهر بوشهر، ترکیب ۹ نفره اعضای اصلی شورای اسلامی شهر بوشهر مشخص شد.
دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: با توجه به اتمام رای‌گیری در شعبه‌های اخذ رای ۴۰۰ روستای استان بوشهر، شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی روستایی این استان آغاز شد.
مشارکت ۷۷ درصدی بوشهری‌ها در انتخابات/ ۵۷۳ هزار نفر رای دادند
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: از مجموع ۷۳۸ هزار و ۴۲۱ نفر واجد شرایط رای دادن در استان بوشهر، ۵۷۳ هزار و ۱۷ نفر در این انتخابات رای خود را به صندوق انداختند.
ائمه جمعه شهرستان‌های استان بوشهر اعلام کردند:هر کسی که در انتخابات رای می‌دهد در سرنوشت کشور مشارکت کرده و در این عرصه پیروز اصلی، نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران است.
صفحه  از ۱۸۳