معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: پیگیر مسائل و مشکلات تعاونی‌های مرزنشینان استان بوشهر هستیم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه مدارس استعدادهای درخشان حذف نشده است گفت: برای ورود به این مدارس در مقطع متوسط اول به جای برگزاری آزمون طرح استعدادیابی اجرا می‌شود.
آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در بوشهر مشاهده نشد/ مرغ زنده نخرید
مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر خواستار امتناع از خرید مرغ زنده شد و گفت: تاکنون موردی از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان بوشهر مشاهده نشده است.
استاندار بوشهر گفت: با توجه به اهمیت و آثار مثبت اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان، دهیاران و شوراهای اسلامی نسبت به تامین اعتبار این طرح برنامه ریزی کنند.
فرماندار دشتی بر ضرورت مشارکت مردم در تامین نظم و امنیت در این شهرستان تاکید کرد .
مسائل جناحی باید کنار گذاشته شود | مردم از فساد، اختلاس و بیکاری در رنج هستند
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: مردم از فساد، رانت، اختلاس، گرانی و بیکاری در رنج هستند .
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات هماهنگ پلیسی یک باند خانوادگی حمل و توزیع مواد مخدر در شهرستان تنگستان متلاشی، پنج نفر دستگیر و ۹۷ کیلوگرم حشیش کشف شد.
وزیراطلاعات با بیان اینکه دشمنان در پی سیاه نمایی هستند نباید این فرصت را برای موج سواری آنان مهیا کنیم گفت: رسانه ها باید با پرهیز از پمپاژ روحیه ناامیدی، تغییر رویکردها و انعکاس مدبرانه مسائل و مشکلات در جهت آرامش جامعه گام بردارند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: روستاهای محمد صالحی (گناوه)، زیارت ساحلی (دشتی) و گورک سادات (تنگستان) از این استان در بین 40 نامزد نهایی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب کشور قرار گرفتند.
ساحل گناوه در قرق موتورهای چهارچرخ
ساحل ماسه ای و زیبای بندرگناوه از نقاط گردشگر پذیر این شهرستان، مدتی است به علت جولان موتورسواران با موتورهای چهارچرخ در برای مردم این منطقه و گردشگران نا ایمن شده است.
صفحه  از ۳۹۲