واریز ۱۱۰۰ میلیارد تومان ارزش افزوده در استان بوشهر

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر از واریز بیش از یک‌هزار و ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان برای اجرا طرح‌های عمرانی و زیرساختی در شهرها و روستاها خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۱ 01 July 2024

به گزارش تابناک بوشهر به نقل از تسنیم، محمدجواد رستمی، مدیرکل امور مالیاتی استان از افزایش تخصیص اعتبارات ارزش افزوده در استان خبر داد و اظهار داشت: در سه ماه نخست امسال یک‌هزار 110 میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، فرمانداری‌ها و مناطق عشایری استان بوشهر واریز شده است.

وی میزان اعتبارات یاد شده به حساب 40 شهرداری استان بوشهر را 814.5 میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: در سه ماه نخست امسال 267.7 میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به حساب دهیاری‌های استان بوشهر پرداخت شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر پرداخت اعتبارات یاد شده به حساب فرمانداری‌ها برای تخصیص به روستاهای فاقد دهیاری را از دیگر موارد دانست و اضافه کرد: در این زمینه 18.7 میلیارد تومان به حساب 10 فرمانداری استان بوشهر واریز شده است.

رستمی پرداخت بیش از 9.7 میلیارد تومان برای حوزه عشایری استان بوشهر را از دیگر فعالیت اعتبارات ارزش افزوده دانست و تصریح کرد: اعتبارات ارزش افزوده برای پروژه‌های مهم زیرساختی، توسعه‌ای و عمرانی به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، روستاها و مناطق عشایری پرداخت می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار